Компанията Brobet limited, е позната със своя бранд – Efbet, който се свързва с предлагането на спортни залози и казино игри, в игрални зали, спортни барове и интернет пространството. Много хора вече познават тази марка, тъй като тя се наложи в България през годините и успя да привлече интереса на пълнолетните привърженици на хазартни игри. Повече за историята и произхода на фирмата, както и за нейните собственици, ще прочетете по-долу в статията ни.
Кои са собствениците на Brobet limited?
На първо време, трябва да напишем, че Brobet ltd., е българска фирма, която има лицензи в Малта и България. Компанията е създадена от братята Цветомир Найденов и Боян Найденов, които получават съдействие от техния баща – Стефан Найденов. Семейството е познато с прозвището „Цеките“ и се свързва с бившия букмейкър български букмейкър „Еврофутбол“.
В миналото Стефан Найденов си партнира със скандалния бизнесмен – Васил Божков (черепа), но на по-късен етап отношенията им се развалят и Найденови започват отделен бизнес. Те стоят зад сайта на Ефбет, който получава първия лиценз в България през 2011 година. Това обаче не е официалният старт на компанията, тъй като през 2006 г. са одобрени от регулаторния орган по хазарта в Малта, което им дава право да предлагат услугите си.
Къде са лицензирани Efbet и Brobet limited?
В началото Ефбет бяха познати само в България, но днес вече пласират хазартни услуги в Сърбия, Румъния, Италия и Испания. Компанията разширява дейността си и има апетити да стигне до още европейски пазари. Те предлагат както онлайн залози, така и наземните казина, където играчите могат да играят на ротативки, рулетка, игри с карти и още познати игри.
В момента Brobet limited оперират напълно легално на българска територия и нямат проблем със законите на страната. Те приемат регистрации на пълнолетни потребители, а също и дават възможност за залагания в множество игрални зали и атрактивни спортни барове в страната. Предлагат отлично обслужване, атрактивни бонуси и още куп изненади за клиентите си.
Ефбет като спонсор на българския спорт
За никого не е тайна, че Ефбет е бранд, който предлага спонсорство на множество български футболни отбори. Компанията си партнира дълго време с тимовете на Локомотив Пловдив, Арда Кърджали, Локомотив София, Цска – София и още немалко клубове в страната. Разбира се, хазартният оператор подпомага и още спортове, сред които волейбола и баскетбола.
На последно място, но не по важност, трябва да отбележим, че бившата „Първа професионална лига“ в българския футбол, днес носите името „Efbet лига“, тъй като компанията е основен спонсор на надпреварите от висшия ешелон. А е време да се разделим с читателите ни и вярваме, че поднесената от нас информация, е била наистина полезна и интересна за вас.